KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7706105
nr 770 6105
Träsnitt
1800-tal, Japan, 35x24
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 19:29:12
100 kr
200 kr
250 kr